• Ново
Beanie Капи Зима Beanie Поврзана Капи за Мажи & Жени - Дневна Поврзана Ребрести Капа Мека Slouchy Топло Шапка

Beanie Капи Зима Beanie Поврзана Капи за Мажи & Жени - Дневна Поврзана Ребрести Капа Мека Slouchy Топло Шапка

DEN 31.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што елегантен и сите појавување на капа со својот дизајн на повик, ѕвезда знак и солидна боја, кој е мора да се има ставка за есен и зима.Со својата широка примена, овој производ е идеален за есен и зима повик за секојдневно носење или активности на отворено и спорт, која може лесно да се одговара со вашата облека во зима.Направен од волнени предиво материјал, овој производ е мек и удобен за употреба.Должината на овој производ е 21cm, ширина е 21cm.Тоа е погоден за роденден, Божиќ партија, секојдневно носење, дома, итн.Опис : Точка Име : Beanie Hats Material : Волнени Yarn Features : Солидна Боја, Еластичен, Warm Size Детали : 21cm x 21cm/8.27" x 8.27" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Beanie Капи.

Особините

Купувачите избираат и