• Ново
XIANNVXI Дрвото на Животот Жица Завиткан Младата Месечина Pendant Ѓердан Реики Исцелување Кристал Камен Ѓердани Природни скапоцен камен Кварц Накит за Жените

XIANNVXI Дрвото на Животот Жица Завиткан Младата Месечина Pendant Ѓердан Реики Исцелување Кристал Камен Ѓердани

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да се користи како емоција и симбол на некој обожавател.Рачно изработени Жица Завиткан Дрвото на Животот Ѓердан - Оваа убава ѓердан е опкружено со рака со бакарна жица како дрвото на животот на срце облик скапоцен камен pendant.Секој Младата Месечина Pendant е Направен од Природен Камен од рачно изработени, бојата може малку поинаква од слики, ве молиме предмет на вистински производ што сте го добиле.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Секој Младата Месечина Pendant е Направен од Природен Камен, бојата може малку поинаква од слики, ве молиме предмет на вистински производ што сте го добиле.Материјал : природни кристал камен добар избор за подарок роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, годишнина и др.Тоа може да се доведе во врска со можност за промена, ведрина, и јасност.Тежина : околу 15g.Заштитете го вашиот кристал камен ѓердан : .Исцелување Кристал Младата Месечина Ѓердан, нежен дрвото на животот завиткани pendant, исцелување кварц накит одговара за мајка, пријателка, сопруга; добар избор за подарок роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, годишнина и др.И тоа е исто така познат како амајлија, обично dispels демоните и го подобрува индивидуална среќа.Тоа означување на живот,милост и мир.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Кристал Младата Месечина Pendant : 37mm*32-милиметри.

Особините

Necklace Chain:
24 inches (60cm). Crystal Crescent Moon Pendant

Купувачите избираат и