• Ново
Мобилен Wi-Fi жешко место Уред со Висока Брзина Wi-Fi Хотспот Рутер со НАС 5 GB & Глобалната 3 GB Податоци 30 Дена, Без SIM-Картичка, Џеб, Слободни сте во Роаминг, во Светот, Пату?

Мобилен Wi-Fi жешко место Уред со Висока Брзина Wi-Fi Хотспот Рутер со НАС 5 GB & Глобалната 3 GB Податоци 30

DEN 3096.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Екран на допир (Лесно да го Користите Менито ажурирања).Повеќе Покриеност (29 Фреквенција).Преземете да ги пратите на вашите податоци, користење и размена на инстант recharges додека сте на потег!Нема договор или дополнителни роаминг трошоци.Macaroon Wi Fi патување рутер може да се користи сигурен 4 G LTE мрежи (до 150 Mbps download / 50 Mbps upload) во повеќе од 150 земји и региони без какви било трошоци за роаминг.Виртуелна SIM технологија ви овозможува да уживате во 4 G-со голема брзина на податоци, без купување на локалните SIM кога патувате во странство или за бизнис.Побрзо Брзина (Qualcomm Процесор)Повеќе Покриеност (29 Фреквенција)Поголема Батерија (LG 21700, 5,000 m Ah)Екран на Допир (Лесно да го Користите Менито ажурирања).Побрзо Брзина (Qualcomm Процесор).Можете да ги споделите 4 G LTE мобилни жариште wifi со вашето семејство и пријатели и споделување на истиот безбедна мрежа.Mighty Wifi користи Qualcomm процесор да се избере висок квалитет на сигнали од локалната мрежа не се ограничува на еден оператор. 【Споделувате Вашата Конекција】 Mightywifi 4 G wifi рутер ви дава отклучен пристап на локална Wi Fi мрежи. 【Ексклузивен СТАН & Податоци Пакет】Можете да управувате, и да купам повеќе податоци во нашите Податоци Продавница брзо и лесно.

Особините

Купувачите избираат и