• Ново
2 Пакет Зимски Вратот Потоплите Gaiter Ски Руно Топло Windproof Лице Шамија Покрие Маска за Сноуборд

2 Пакет Зимски Вратот Потоплите Gaiter Ски Руно Топло Windproof Лице Шамија Покрие Маска за Сноуборд

DEN 294.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печати на враќање превозот етикета.Висок квалитет руно ткаенина, потопло, windpdroof, дише и влага wicking, не е лесно да избледи, лесни, еластичност, не-иритирачки за кожата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Топло Мек Материјал : Beurlike зима вратот gaiters се направени од дебел поларните руно, мека, windproof и дише, може да го задржи вашето лице, врат, увото и носот од студ, ветер, прашина, снегот да биде топол и удобен во студена зима.

Особините

Купувачите избираат и

Вратот Gaiter Унисекс Лице Шамија Маска, Ладење Тенка Дише Лесни Заштита од Сонце за Велосипедизам Риболов Пешачење,

LOTSOF Високо Водат Дише Заштита на Лицето Маска.ДОБАР ДИЗАЈН – LOTSOF Лето се Соочуваат со Шамија е многу мек

DEN 191.76