• Ново
KylaBess Жените Булчински долна Облека Сатен Чипка Boned Underbust Корсет Bustier Врвот

KylaBess Жените Булчински долна Облека Сатен Чипка Boned Underbust Корсет Bustier Врвот

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се користи за време на работа надвор да се зголеми топлинска активност и мобилизирање на масти cells Use за Половината обука.Големина во Инчи : S/Waist : 24-26inch M/Waist : 26-28inch L/Waist : 28-30inch XL/Waist : 30-32inch2 XL/Waist : 32-34inch3 XL/Waist : 34-36inch4 XL/Waist : 36-38inch5 XL/Waist : 38-40inch6 XL/Waist : 40-42inch Fuction : Имате совршена облека да се носат, но ќе треба да се избалансираат вашиот стомак pooch?Нема проблем.Оваа мода корсет е широко се користат во свадба, божиќ партија, ноќта на Вештерките,клубска, cosplay, фаза на изведба,интимни или непослушен прилики.Pls изберете вашиот корсет само врз основа на вашиот природен половината големина.Кука и Око затворање.Главни карактеристики : Материјал : Satin Design : Кука око затворање фронт за совршено се вклопуваат и чипка назад за adjustment Package : Доаѓа со Појавување на Г-Стринг.Ве молиме имајте во предвид : Не користете го во големина на табелата,Корсети се кандидира помали од другите облека.Здолниште или било кој друг вид на слим-фитинг панталони ќе биде голема, со корсет.

Особините

Купувачите избираат и