• Ново
Шут! Пикадо L-Стил EZ L3 Форма Воин Kapene Стрела Летови

Шут! Пикадо L-Стил EZ L3 Форма Воин Kapene Стрела Летови

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во 150 micron дебелина, во L1 Стандард, L3 Мал Стандард и L6 Тенок форми.Со шампањ прстен веќе монтирани или не е интегрирана, нема потреба да купат дополнителни прстени или хаос околу со вашиот setup.

Особините

Купувачите избираат и