• Ново
Плодот на Loom Мажите Sleepwear | Влага Wicking Pajama Поврзана Панталона| 91% Полиестер / 9% Spandex |

Плодот на Loom Мажите Sleepwear | Влага Wicking Pajama Поврзана Панталона| 91% Полиестер / 9% Spandex |

DEN 419.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

91% Полиестер, 9% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влага wicking.Мека на допир ткаенина.Опуштено одговара за дополнителна удобност.Се водат за подобро се вклопуваат.Сето ова е за утеха.Најдете инстант удобност во нашата надвор од Мека Мажите Спиење Панталона.Супер меки со вградена се намали, ќе се чувствуваат стилски и привлечни.Панталони се дизајнирани со еластичност и drawstring, така што ќе може да се прилагоди на собере точно како што треба.Пред копчето лета и два страна цвест џебови направи овој класичен удобност носат во текот на целиот ден долго.Овие панталони се одлични за спиење на кул ноќи или за lounging на брод во топло време, и за indulgent ден на плажа.Секогаш ќе сакаат да го носат овој пар на мека панталони кога релаксирање на каучот или само виси околу куќата.Гардероба потреба, тоа е повеќе отколку само PJs.Како Да Уживаат : се Носат во кревет да спие добро, носат кога ќе се врткаат околу куќата, да ги задржи на салата тренингот, или гушвам во пријатна игра ноќ.Карактеристики : Опремени дизајн со рамен шевовите, еластична корселе со прилагодливи drawstring, два страна цвест џебови, брзо сува технологија, копчето лета пред и tagless етикета за дополнителна удобност.Лесно Нега : Машина Перат Користете ладно-топло вода. 92% Полиестер / 8% Spandex.

Особините

Купувачите избираат и