• Ново
Kikkoman Tempura Тесто се Меша, 10-Унца (Пакување од 12)

Kikkoman Tempura Тесто се Меша, 10-Унца (Пакување од 12)

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот должина на производот е 6 инчи.Пакетот ширина на производот е 5 инчи.Пакетот висина на производот е од 4 инчи.Пакетот тежината на производот е 9.2 фунти.Kikkoman Tempura Тесто се Меша, 10 Унца 12 по случај.Дава храна деликатна, златна облога со задоволување на криза.Идеален за било која апликација, од класичен tempura да пржени мезиња и десерти.

Особините

Купувачите избираат и