• Ново
Hurley Девојки Pajama Сет

Hurley Девојки Pajama Сет

DEN 403.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Удобно Hurley Спиење Постави направени од меки ткаенини за пријатна за спиење и lounging.На Hurley pjs поставите доаѓа со кратко sleeve џерси т-маица, плус tee, панталони и панталони сите направени од супер лесни и drapey hacci поврзана ткаенина, сите одликувајќи се со светла и колоритна спирала вратоврска боја за печатење.На кратко sleeve T-Shirt е направен од мазни и малку еластичен џерси ткаенина.Т-Маица, панталони и долги панталони се изработени од мек, еластичен и лесни hacci поврзана ткаенина.Удобно сит се вклопуваат дизајн.На Hurley Pajama Сет вклучува долги ракави т-маица и панталони изработени од мек сплетам, нудејќи 2-парче pjs облека која децата можат да се носат низ куќата или за нивниот следен sleepover.Графички tee карактеристики на crewneck, долги ракави и tagless вратот за гужва-слободен удобност.Панталони се дизајнирани во права нога одговара за класичен удобност денот или ноќта.Овој пар карактеристики повторување на логото корселе што се протега за удобен одговара.

Особините

Купувачите избираат и