• Ново
Flambeau Отворено 5985MS-1 Осамен Howler Coyote Decoy, Една Големина

Flambeau Отворено 5985MS-1 Осамен Howler Coyote Decoy, Една Големина

DEN 996.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Употреба на decoy на лов за да ги привлечат претпазливи coyotes во отворено или распоредување во близина на градината за да ги одврати глодари.ПРЕДАТОР ЛОВ DECOY : Ултра-реални тело детали имитира вистински-да-живот дефиниција на coyote со колорит на зрел маж.Мулти-цел Flambeau Отворено Осамен Howler decoy карактеристики отстранлив, тешки-должност навој нога мислења и заклучување на гкл за практично складирање или транспорт.ДЕТАЛИ & КАРАКТЕРИСТИКИ : Вклучува faux крзно опашка со жица ' рбетот за лесна манипулација и реални движење на ветрот, мирис подлога скок на задната нога, и poseable уши да го имитираат опуштено, сигнализација, или љубопитни презентација. најреална coyote decoy се достапни, кога се се сведува на РЕАЛИЗАМ КОЈ ДОБИВА РЕЗУЛТАТИ.КОНТРОЛА на ШТЕТНИЦИ DECOY : Одлично пречка за несаканите штетници, вклучително глодари, гуски, и помали видови птици, кога се става во или во близина на плевни, градини, овоштарници, бари и др.Карактеристики отстранлив нога дизајн кој им овозможува на нозе за да ги собере во склопот во телото празнина за лесен транспорт или складирање.ЦЕЛОСНО се СОБРАА ГОЛЕМИНА : 30" L x 9" W x 25" Х.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Ултра-здрав тешко пластична конструкција со тешки-должност навој нога мислења и заклучување на гкл.Над 72 години подоцна, нашата компанија останува посветена на обезбедување квалитет лов и отстрел спортски производи кои се повеќе од само самостоен алатки на трговијата—ние обезбедуваме наследство како наследство бренд кој стои зад својот производ како sportsman е и играч е постојан партнер во на отворено.

Особините

Купувачите избираат и