• Ново
uxcell Четка Времето Соголување, 5M/16.4 Ft Картичка-Слот за Печат Лента Куп Weatherstrip Издржам Еластична Четка за Врата, Прозорец, 7x6mm/WxH

uxcell Четка Времето Соголување, 5M/16.4 Ft Картичка-Слот за Печат Лента Куп Weatherstrip Издржам Еластична

DEN 218.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

[1] : Четка Времето Соголување, Лепило Чувствува Вратата Печат Лента Куп Weatherstrip Вратата Издржам Четка за Врата, Прозорец. [2] : МАТЕРИЈАЛ - четка е дебела и мека, ниско ниво на триење, никаква бучава, никакви деформација, има силен отпор. [3] : ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ - вратата се чувствува печат лента е windproof, dustproof, водоотпорна, анти-судир, soundproof и заштеда на енергија. [4] : ШИРОК АПЛИКАЦИЈА - чувствував вратата печат е широко се користи во различни стаклена врата, прозорец, лизгачки врати, дрвени врати, сигурносни врати, кабинети и други пропусти. [5] : се Користи на прозорецот & врати за подобрување на енергетската ефикасност со варењето празнини и протекување кои им овозможуваат надвор на воздух за да го внесете, и во внатрешноста.UXCELL : Ние веруваме во ФАБРИКА ДИРЕКТНИ набавки.Нашата мисија е да овозможи Пониски Цени и Подобар Квалитет за потрошувачите секаде, секогаш.Ние се изврши извори, контрола на квалитет и исполнување.Ние се стремиме да се осигураме дека нашите производи се сигурни, ажурирани и дека нашите трансакции се непречено и брзо.Забелешка : на Производ слики се за илустративни цели и може да се разликуваат од реалните продукти.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76