• Ново
NDakter Велосипед Заклучување Кабел,4 Метри Висок степен на Безбедност 5 Цифра Resettable Комбинација Свитканост Велосипед Кабел за Заклучување,Велосипед Кабел за Заклучу?

NDakter Велосипед Заклучување Кабел,4 Метри Висок степен на Безбедност 5 Цифра Resettable Комбинација Свитканост

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕЗБЕДНА Само свитканост дизајн го прават тоа лесно да се носат; Опремени со комплементарни монтажа заграда, заклучување може да биде лесно да се додадени други објекти; брзата инсталација копчето прави да го инсталирате или отстраните заклучување на пригоден начин.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Комбинација заклучување механизам обезбеди keyless погодност и да го поставите вашата лозинка со лесни чекори.Со keyless погодност за заклучување, вие не се грижите за изгубен клуч и заборавајте да го носат.Дизајн на кодот ви заштедува од расправаме за вршење на копчињата.Кодот е resettable - постојат 10.000 комбинации можете да во собата, која го прави шанси да попуштат кодот само 1/10,0000. Стандардниот код е 00000. МУЛТИ-ЦЕЛ : кабелот е 4 метри, доволно долго за да го заклучите 2-3 велосипеди заедно, или да го заклучите вашиот велосипед да дрво, портата, ограда, оградата, дебели пол и други.Заклучување, исто така може да се користи за мотоцикли, скутери, скејтборди, скари, скали, врати, lawnmowers и многу други.Заштита на вашиот велосипед, електричен скутер или други скапоцености против кражба.На заштитна обвивка помага во спречување на гребење и флексибилни плетенка челик кабел за силна намали отпорот.На 5-цифрен resettable комбинација овозможува 10,0000 можности.за keyless погодност со бесплатна монтажа заградата за лесно.

Особините

Купувачите избираат и

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за откл�

DEN 1247.76