• Ново
Визија Научно-VS-TP8D100H се Прилагодува Јачината на Мулти-Канал Micropipette Pipettors со 8 Канали 10-100uL Micropette

Визија Научно-VS-TP8D100H се Прилагодува Јачината на Мулти-Канал Micropipette Pipettors со 8 Канали 10-100uL

DEN 5640.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На повеќеканални Micropipettes се лесни управувани со светлосни pipetting сила, со што pipetting лесно и многу удобен.Висока хемиска и УВ отпор.Целосно autoclavable на 121°C. 4-Позиција за јачина settings и за јачина на екранот, кои лесно може да се прочита.Точно една рака операција за двете десната и левата страна на операторите.Ротирачки издавање главата за оптимално pipetting погодност.Поради оптимизиран дизајн на совет конус, тоа е компатибилен со широк спектар бенд на совети.Стил : 8 Канали 10-100u L Micropette.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ

DEN 503.76

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20