• Ново
TOREGE Спортски Поларизирани очила за сонце за Мажи Жени Флексибилна Рамка за Велосипед Трчање, Возење Риболов Пешачење Очила TR24

TOREGE Спортски Поларизирани очила за сонце за Мажи Жени Флексибилна Рамка за Велосипед Трчање, Возење Риболов

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

вклучени.Од светлина со бранова должина подолу 403 нанометри се ултра виолетова светлина опсег кој е штетен за очите, ова очила за сонце ќе ви даде целосна УВ заштита за луѓето да ги заштитат своите очи совршено.Солидна 3-точка за поддршка со лизга-отпорни гума носот подлога и ногата, одговара за лице совршено.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Рамки и леќи се нераскинливо за никаков ризик за купување.Најдобро за високо сјајот спортски и одлични за возење.ЈАСНО, SUPERLIGHT, СТИЛСКИ И ИЗДРЖЛИВ - Лесен дизајн е идеален за мотор и велосипед велосипед, возење,риболов, одење трки, качување, пешачење или други активности на отворено.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Црна HD Поларизирани леќи на камерата : .6 милиметри. 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Сите THRECE клиенти уживаат 33 Ден Парите Назад Гаранција.Пластична рамка.Печати на враќање превозот етикета.Torege обезбедува доживотна гаранција по продажба на услуги за сите Torege производи.Поларизирана.Уникатен Удобно Дизајн - Метал пролет зглоб е посебна и исклучително флексибилна.

Особините

Купувачите избираат и