• Ново
IZOD Мажите е Поврзана Jogger Спиење Панталони

IZOD Мажите е Поврзана Jogger Спиење Панталони

DEN 351.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи drawstring кабелот.Опфатени ребрести корселе еластична.Drawstring затворање.Машина За Миење.Мекото поли/rayon ткаенина ќе ви ги удобно цела ноќ долго без прегревање вас, плус четири-природен начин се водат ви дава екстра мобилност и флексибилност, така што не се чувствуваат притисна.85% Полиестер, 15% Rayon.За оние кои сакаат нивниот Pj е да се биде на посветлата страна, не е премногу топло, не премногу ладно, овие IZOD Мажите Поли-Rayon Спиење Jogger Панталони се совршен избор.Покриени и ребрести еластична корселе обезбедува удобно се вклопуваат, и ребрести нога ракави стапица топлина во плус помогнат панталони од возење до вашата нога.Дополнителни функции, како половината drawstrings за оние кои сакаат екстра сит се вклопуваат, Скриени летаат со едно-копче за затворање, и големи страна на цвест џебови направи овие joggers разноврсна како тие се чувствуваат удобно.Мека, удобно спиење шорцеви достапни во различни ткаенини.Достапни во класичен панталони и спиење шорцеви.Оваа зима, бидете сигурни дека ќе остане топла и пријатна со овие IZOD Мажите Поли-Rayon Спиење Jogger Панталони.

Особините

Купувачите избираат и