• Ново
Единствена Луксузни TR 32-Инчен Изградена-во Природен Гас Скара со Скара

Единствена Луксузни TR 32-Инчен Изградена-во Природен Гас Скара со Скара

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Радијалните керамички briquette систем обезбедува дури и топлината.Скара во ноќта со леснотија користење на светла-бела, ПРЕДВОДЕНА контрола на осветлување систем со сини LED позадинско осветлување push-button контроли.Да се уживаат придобивките од пространа, 600 квадратни инчи на главниот бразилецот област во комбинација со 210 квадратни инчи на средно бразилецот простор за вкупно 810 квадратни инчи.Да ги искористат предностите на керамички светли пламен tamers, кој му помага да се дистрибуираат топлинска дури и за готвење.Единствена скари се дизајнирани да ги задоволат потребите на најсложените гастрономски готвачи при креирањето на отворено готвење искуство кое е разноврсна и пријатно.Инфраред задните скара режач додава готвење флексибилност.Премиум 304 одделение од нерѓосувачки челик конструкција за супериорен издржливост.Единствена Луксузни TR 32-Инчен Изградена-Во Природен Гас Скара Со Скара.Во внатрешноста на скара, а халоген светлина illuminiates на бразилецот површината.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20