• Ново
Класичен Додатоци Montlake Седиште Перница Пена & Лизга Маска, Хедер Хена, 25x27x5 Дебели

Класичен Додатоци Montlake Седиште Перница Пена & Лизга Маска, Хедер Хена, 25x27x5 Дебели

DEN 2711.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ ПАТИО ПЕРНИЦА : Перница мерки 25"W x 27"D x 5"Дебела.Граница внатрешни работи шевовите се конструирани да се обезбеди сила и издржливост на најсложените зглобовите.Тие се чуваат во заштитен гаражи за да се спречи гребење вашиот мебел кога затворена и нудат чист изглед.Овие кликнете-затворете ремени чувајте ги вашите перници точно каде што сакате за нив и исто така да се осигура дека тие ќе изгледаат одлично на вашиот мебел.MONTLAKE FADESAFE ТКАЕНИНА СИСТЕМ : Montlake Fade Safe решение обоена ткаенина е и стилски и конструиран да се спротивстави на исчезнува.Водоотпорен СЛОЈ И ПОДДРШКА : Отпорен на дамки и помага да се задржи облачно надвор и вашата перница пена заштитени.ПАТЕНТИРАНА ПРИЛОГ СИСТЕМ : Нашата патентирана прилагодливи здрав систем овозможува лесно прилагодување и одличен безбедност под сите товари.

Особините

Купувачите избираат и