• Ново
Nebility Жените Задник Lifter Shapewear Hi-Половината Двојно Стомак Контрола Panty Половината Тренер Тело Shaper

Nebility Жените Задник Lifter Shapewear Hi-Половината Двојно Стомак Контрола Panty Половината Тренер Тело Shaper

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОДГОВАРА на СИТЕ ТИП на ТЕЛО : нашата половината тренер кратко употреба ергономија лесна стил е невидливо под дневна облека без непријатни panty линии,се осигури дека се согласува на било кој тип на тело во најголем степен,сите долго торзо/краток дел на торзото се вклопуваат совршено.Израмните стомакот & намалат половината & намали масти.Задник зголеми шорцеви & стомак контрола половината тренер заедно.Израмните стомакот & намалат половината & намали масти.МЕРКА ПОЛОВИНАТА и го ИЗБЕРЕ НАЈДОБРИОТ ГОЛЕМИНА : ве молиме мерка вашиот половината(1 инч над папокот),тогаш се однесуваат на лево Големина на Табелата Слика, ако сите идеи,pls контактирајте со нас прв & Ние сме секогаш тука да ви помогнеме.ДВОЕН КОНТРОЛА ПОЛОВИНАТА ПОТЕНОК : ова плен подобрувач е висока половината дизајниран да ја израмните стомакот со цврста контрола,држете го вашиот стомак,направи стомакот мазна и тесни,да ви даде секси hourglass фигура инстантно.Рака Мие Само.Мазна вашето тело да се создаде убава hourglass фигура.Shapewear ви помага да изгледаат одлично и се чувствуваат сигурни секој ден.Сонот на hourglass слика?Nebility може да ви помогне!Придружете ни биде многу убава!.Обликот шармантна слика.Се повлече На затворање.Добра чиста мрежа. 4 светлина челик коски.Контрола+Флексибилни=Секси Физичко Тело Крива.Shapewear ви помага да изгледаат одлично и се чувствуваат сигурни секој ден.

Особините

Купувачите избираат и