• Ново
Cuda Нерѓосувачки Челик Мраз Изберете за Кршење Мраз (18119)

Cuda Нерѓосувачки Челик Мраз Изберете за Кршење Мраз (18119)

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ice Pick : Трансферот, чип, и се скрши мразот со леснотија додека користеше нашите моќни нерѓосувачки челик мраз трансферот.На Cuda нерѓосувачки челик мраз изберете карактеристики на full-танг нерѓосувачки челик окно, некој совет заштитник, и Cuda скала модел не се лизга зафат.Сите Cuda риболов алатки функција на "Cuda Скала Модел".Удобен Lanyard Дупка : Опремен со вграден-во lanyard дупка, нашите мраз длето за мраз риболов е дизајниран да биде лесно достапен.Целосната-танг е местото каде што на сечилото е проширена низ справи со дел за сечење на спроведување.Целосната-танг е неверојатно важно, поради фактот што тоа овозможува силата на сечење нож и исто така поддржува посилни и ригидно се справи.Трајни Изградба : Нашата мраз длето карактеристики на full-танг нерѓосувачки челик изградба за дополнителна сила и издржливост.Совет Заштитник : Дизајнирана за подобрување на безбедноста и употребливост, вклучен совет заштитник помага во спречување на несреќи, го задржува точка остри, и го продолжува животот на вашите мраз chipper.Скала модел е важно како тоа се поврзува алатки за да се брзи и жестоки начини на barracuda и, исто така, обезбедува неверојатно безбеден и удобен зафат во сите средини и услови.

Особините

Купувачите избираат и

Mavic Мини 2 Вода Слетување Нога, SUCU Водоотпорен Опрема за Слетување Обука за Полнење Полнила Лебди Носителот,Амортизацијата

За нас : SUCU професионална опрема за слетување бренд производители, континуирано подобрување и истражув�

DEN 407.76