• Ново
Брилијантен Црна 2 оз (60 ml) Стакло Dropper Шишиња - 24 Пакет за Етерични Масла, Тинктури, Мириси, Медицина и Повеќе – Не се Насликани/Обложени па Нема да Нула или Чип - UV Заш?

Брилијантен Црна 2 оз (60 ml) Стакло Dropper Шишиња - 24 Пакет за Етерични Масла, Тинктури, Мириси, Медицина

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

УБАВА БРИЛИЈАНТЕН ЦРНА КРАЈ : Боја е исполнет не се обложени; Штити од штетните УВ светлина.УДОБЕН : Висок квалитет на стакло eyedroppers се обезбеди секој капки е во согласност и лесен за пристап.ПРЕНОСНИ : TSA одобрени и компактен – идеален да се користи во автомобил, на авион или во салата.ЕФИКАСНА 24 ПАКЕТ : Индивидуално спакувани шишиња, и доаѓа со 2 големи droppers за лесен за пополнување.SAFE нема да комуницирате со вашата течности или соединенија.Нашата темна стаклени шишиња се lightproof да се зачува вашите скапоцени формулации од штетното ултравиолетово обезбедување 100% УВА & UVB заштита.Секој пакет содржи 24 поединечно завиткани 2 оз (60 ml) шишиња, течење доказ блузи со мери стакло droppers, и две екстра-долго око droppers за лесен за пополнување.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76