• Ново
Матрица Shad МЕГА Shad 4 Инчен Риболов Намамат Speckled Пастрмка, Redfish, Бас и Пробивам за Слатководни и Saltwater

Матрица Shad МЕГА Shad 4 Инчен Риболов Намамат Speckled Пастрмка, Redfish, Бас и Пробивам за Слатководни и Saltwater

DEN 238.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да имате дена со челниците на риби на една намамат само.Ова е оди-да ги намамат кога таргетирање трофеј риба!Матрицата Shad е pogie имитација swimbait и оние големи риби се љубовта.SALTWATER & СЛАТКОВОДНИ МАМИ : Уште еден одличен гребло-опашка пливаат мамката од страна на добро народни надолу во јужниот дел на Луизијана што ти донесе на оригиналната Матрица Shad. ⚓ Пари Назад Гаранција : Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и ќе добиете наплата во рок од 24 часа. ????Издржливи Меки Пластични : Матрица Shad пливаат мамки се многу издржливи мека пластика мами на пазарот.Можете да им верувате дека нашите риболов црви мами ќе ви трае долго време и ќе ви помогне да се фати многу риба. ????Различни Бои За Различни Средини : Овие Матрица Shad мами имаат повеќе бои на располагање за да ги собере сите поинаква средина.

Особините

Купувачите избираат и