• Ново
Гроздобер Banff, Алберта, Канада, Националниот Парк Маскирани Џемпер

Гроздобер Banff, Алберта, Канада, Националниот Парк Маскирани Џемпер

DEN 1024.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Гроздобер Banff, Алберта, Канада, Националниот Парк качулка е совршен за оние кои сакаат планинарење, на отворено, пустината, кампување, истражување, семејство, планините, да се биде надвор, национални паркови, collectable мемоарите.Оваа sweatshirt е класичен, и ќе изгледа добро на крај вашиот Лејк Луис, Canmore, Kananaskis, Чемпрес Хилс, Elk Островот, Џаспер, Waterton, и Дрво Бафало опрема.Дизајнот е модерен, геометриски триаголници кои го прикажуваат Banff познат планини. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Гроздобер Banff, Алберта, Канада, Националниот Парк качулка е совршена облека за било авантура.Бидете горди на тоа каде сте биле или сакате да го go!.

Особините

Купувачите избираат и