• Ново
Власта Да Престане S5464 Перформанси Задните Прав Обложени Кочница Caliper Пар

Власта Да Престане S5464 Перформанси Задните Прав Обложени Кочница Caliper Пар

DEN 5807.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се чисти боени помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и се протега на животот на дебеломер.На Дебеломер и Заграда се повторно произведени во нашата Чикаго, ИЛ, САД објект и да се третираат со висока температура црвениот прав-слој.Претставата црвено е еден убав допир и навистина се издвојува зад вашиот тркала!.Сите нови премиум чизми и фоките се користи, заедно со високи-температура на силиконски лубрикант на caliper игли за долг живот.Висока температура EPDM гума за подолг живот.Лесно да се чисти боени помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и се протега на животот на дебеломер.Секој caliper е стручно remanufactured, подмачкани, Премија силикони подмачкување обезбедува здодевна работа, темелно прегледани за квалитет и безбедност.Сите дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност.Овие дебеломер гром директно во местото на акции дебеломер и тие изгледаат и се врши голема зад акции или на сопствени тркала.Притисок тестирани за да се спречи протекување.На Caliper и Заградата се remanufactured во нашата Чикаго, ИЛ објект и да се третираат со висока температура црвениот прав-слој.Претставата црвено е еден убав допир и навистина се издвојува зад вашиот тркала!Моќ Запре извршувањето кочница дебеломер се направени специјално со ентузијаст во умот.Овие дебеломер гром директно во местото на акции дебеломер, и тие изгледаат и се врши голема зад акции или на сопствени тркала.

Особините

Купувачите избираат и