• Ново
GrHome 5-Pack Завртка Портата Алуминиум Carabiners D Форма Тока Пак, со 5-Pack Keyring Keychain Кука, Keychain Клип, Пролет Брзо Копче Синџир Клип Кука Завртка Портата Тока

GrHome 5-Pack Завртка Портата Алуминиум Carabiners D Форма Тока Пак, со 5-Pack Keyring Keychain Кука, Keychain

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ФУНКЦИЈА] На carabiners се совршени за прикачување на шише за вода за да ранец; Клипинг копчиња за да панталони или пак; поврзување на јаже и шатор или виси работи во камп,и др.Не за качување или тешки работи. [Материјал] Направени од авион одделение алуминиум легура, светлина, силни и ' рѓа-слободни.И D облик дизајн обезбедува најсилните carabiner со најголемите портата отворање големина.Лесни за Заклучување Carabiner Клипови со D форма брз пролет натоварени портата дизајн, завртка може да се заклучи carabiner да се одржи торба, шише за вода, копче прстен или други работи и да се избегне падне.Совршен за виси на вреќа, клучните прстени, шише, поврзување на шатор и јажиња. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Веднаш се заклучува и 2 Начин на Заклучување, едноставна пресврт на барел и да се поттикнат против пролет се вчита, ќе се отвори, автоматско повторно заклучување кога ќе го ослободите притисок. [Мали и Лесно да се Носат] - 3 Инчен Д-Прстен Carabiner Клипови е компактен, со дланка големина дизајн, кој може да се управува со една рака, може да се земе овие мали carabiners со вас каде и да одите.алуминиум carabiner копче синџир & челик keyring.Компактен функционален дизајн, може да се користи со една рака.Carabiner заклучи портата спречува предмети од несакани одред. [Пакетот вклучува] Carabiner должина : 3"/79mm,пакетот вклучува 5pcs carabiner клипови,5pcs 25мм keyrings.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ

DEN 503.76