• Ново
MODVEL Lumbar Поддршка Перница за Канцеларија Биро, Стол - Memory Пена Назад Перница (MV-101-СИВА боја)

MODVEL Lumbar Поддршка Перница за Канцеларија Биро, Стол - Memory Пена Назад Перница (MV-101-СИВА боја)

DEN 838.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа исто така ви овозможува да се отстрани капакот од вашиот седи перници да се мијат помеѓу користи.НИЕ, ДОБИ ВАШИОТ НАЗАД ГАРАНЦИЈА – Во Modvel, ние и ветуваме да овозможи удобност.Се ВКЛОПУВА СТОЛИЦИ ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ – без разлика Дали ќе се земе вашата перница за да го канцеларија или на меѓународните летови, ова патување перница работи на столици големи и мали!Вашата мемориска пена седиште перница доаѓа со 2 прилагодливи ремени и 2 БОНУС носилки, па можете да ја користите дури и најголемите места.Тоа значи дека нема повеќе маскирање несаканите мириси од не-перат канцелариски прибор!.Не се оди без удобност со Modvel назад поддршка на перницата зад вас!.Modvel е стол и автомобил назад поддршка перница е мемориска пена нежно гушкање твојот грб, додека цврста пена поддржува на вашиот ' рбет да помогнат да се врати на својата природна S форма.Ве молиме да не контактирате ако имате било какви загриженост за вашиот ортопедски седиште перница, и ние ќе направиме се што е потребно за да се направат нештата десно.Тоа е зошто вашата lumbar перница за автомобил седишта и столици е поддржана од страна на 2-годишна гаранција.СЕРИОЗНИ 'РБЕТНИОТ ПОДДРШКА – Беспомошна' рбетот од седиштето канцеларија на работа?Не може да се recline поради бавни болка во грбот?Седат назад, да се релаксираат и уживаат во сето тоа со мемориска пена перница дизајниран за вашиот ' рбет!Поддршка на вашиот 'рбет со болка во грбот перница дека ви држи удобен, без разлика дали сте "frequent flyer", бремени, или канцелариски работник!.

Особините

Купувачите избираат и