• Ново
UpBright USB PC Полнење Кабелот за Напојување Компатибилен со Lacie Солиден Сите-Теренско Хард Диск од 250gb 9000120 301290 1tb 301490 301924 500gb 301370 301371 320GB 301832 301833 301017 709564 Core4 DataBank HDD

UpBright USB PC Полнење Кабелот за Напојување Компатибилен со Lacie Солиден Сите-Теренско Хард Диск од 250gb

DEN 95.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови USB PC Полнење Кабел Кабелот за Напојување Компатибилен со Lacie Солиден Сите-теренско Пренослив Хард Диск од 250gb 9000120 1tb 301490 301924 500gb 301370 301371 250 GB 301290 320 GB 301832 301833 301017 709564. Компатибилен со La Cie Core4 дизајн на Сем Hecht Банка на Податоци, Хард Диск HD; La Cie Data Bank, Дизајнот со F. A. Порше Банка на Податоци, Хард Диск HD.Up Bright Нови USB PC Полнење Кабел Кабелот за Напојување Компатибилен со Lacie Солиден Сите-теренско Пренослив Хард Диск од 250gb 9000120 1tb 301490 301924 500gb 301370 301371 250 GB 301290 320 GB 301832 301833 301017 709564 CECCCROHS.

Особините

Купувачите избираат и