• Ново
Titanker Велосипед Заклучување Кабел, Велосипед Кабел Основните Само Свитканост Комбинација Кабел Велосипед Брави со Комплементарни Монтажа Заграда, 1/2 Инчен Дијамет

Titanker Велосипед Заклучување Кабел, Велосипед Кабел Основните Само Свитканост Комбинација Кабел Велосипед

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лесно да се постави комбинација : Нашата Titanker комбинација велосипед заклучување кабел карактеристики 4-цифрен комбинација заклучување механизми за keyless погодност со бесплатна монтажа заградата за лесна за носење.Resettable комбинација велосипед заклучување : Smart 4-цифрен resettable свитканост кабел за заклучување, тоа е лесно да се постави свој личен број комбинација.Мулти-цел : кабелот е 4 метри долго, доволно за да можете да го заклучите вашиот велосипед да дрво, портата, ограда, оградата и слично.Идеален за велосипеди, skateboards, гејтс & огради, скари & lawnmowers, спортска опрема, алатка кутии & скали.Добри перформанси кабел : Флексибилни челични кабли за силна намали отпорот и PVC облога помогне да се спречи гребење и задржи повеќе издржливи.Безбедносни совети : Никогаш нема да ја напушти вашиот велосипед заклучен надвор за долги периоди на време.Особено во висок криминал области.Без велосипед за заклучување е 100% сигурен.

Особините

Купувачите избираат и