• Ново
UPBRIGHT Новиот USB 3.0 PC Моќ Конектор за Кабел за Пренос на Податоци,/Кабелот/Доведе Компатибилен со LaCie D2 Quadra 2TB 301543U 3TB 301549U 4TB 9000258U

UPBRIGHT Новиот USB 3.0 PC Моќ Конектор за Кабел за Пренос на Податоци,/Кабелот/Доведе Компатибилен со LaCie

DEN 95.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИОТ USB 3.0 PC Моќ Конектор за Кабел за Пренос на Податоци,/Кабелот/Доведе За La Cie D2 Quadra 2 TB 301543 U 3 TB 301549 U 4 TB 9000258 U CECCCROHS.

Особините

Купувачите избираат и