• Ново
СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони Најлон Spandex

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, анти-навремено и без деформација, мека текстура направи овие панталони за мажи удобен за носење и слобода на движење.Ве молиме погледнете го големина на табелата кога ќе изберете големина, сите податоци се точно да мери.Прилагодливи Појас со Метални Тока за да се овозможи максимална удобност, можете да ја прилагодите должина во зависност од вашиот половината лесно.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Du Pont Тефлон со трајни водоотпорен да може ефективно да repels течности и дамки, секогаш имајте на водоотпорни панталони mens суви и чисти.Овој брз сува облека за мажи карактеристики UPF 50+, која може да блокови UVA и UVB зраци за да се заштити кожата од оштетување.

Особините

Купувачите избираат и