• Ново
ECCPP КО 29104C A/C Компресор Спојки одговара за 2011-2013 Шумите 2.5 L 2012-2013 Impreza 2.0 L

ECCPP КО 29104C A/C Компресор Спојки одговара за 2011-2013 Шумите 2.5 L 2012-2013 Impreza 2.0 L

DEN 1298.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

КЛИМАТИЗАЦИЈА КОМПРЕСОР СПОЈКИ ПАРАМЕТАР - О. Е. КО 29104 C, 141053; 141053 NC; 157485; 158485; 20222. ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНИ - A/C компресор спојки серпентина собранието комплет одговара за 2011-2013 за Субару Шумите Impreza XV Crosstrek.ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА - Компресори се срцето на клима систем, одговорен за транспорт на A/C ладилни во текот на автомобилот е/C систем.ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ - Висок Квалитет Замена Дел, 100% Сосема Нов и тестирани пред да ја напушти фабриката, ac спојката е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција.AC КОМПРЕСОР СПОЈКИ УСЛУГА ГАРАНЦИЈА - 1 година гаранција, поддршка замени, врати и враќање на услугата.Апликации : 2011-2013 Шумите 2.5 L2012-2013 Impreza 2.0 L2013 XV 2.0 L2013 XV Crosstrek 2.0 LPackage Including A/C компресор со Clutch Compressor Канџите.

Особините

Купувачите избираат и