• Ново
DomainScape 5 Парчиња Лимон Гранка Оркестарот - Вештачки Лимон Гранка Декорација - Целосно Уникатна Display - Голема & Мали Лимони со Зелени Лисја. Одлично за Кујна, Дом, Гради?

DomainScape 5 Парчиња Лимон Гранка Оркестарот - Вештачки Лимон Гранка Декорација - Целосно Уникатна Display

DEN 1368.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИИ : Секоја гранка е Инчи 36-37" инчи во Должина.Животниот ВЕК НА ЛИМОНИ : Вашиот Domain Scape лимон гранки ќе остане свежа за години (Без секојдневно полевање).Можете повторно да го свиткам за да одговара на вашите потреби.Тие ќе бидат спакувани во близина заедно и задно за превозот.Исто така, може да се направи во венец, се става во тенџере, се користи како маса декорации, падот венец, падот гарланд, стаклено шише, заедно со дрвја.Има толку многу можности со оваа лимон пакет!.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96