• Ново
3 Пакет - Светот & САД Мапата Постер Поставен [Blue Ocean] + 3D Облиците на Табелата за Деца (Ламинат, 18 x 29)

3 Пакет - Светот & САД Мапата Постер Поставен [Blue Ocean] + 3D Облиците на Табелата за Деца (Ламинат, 18 x

DEN 94.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 3 Постери Направени во САД. 3 D Форми Постер е 18" x 24".Мапата Постери се 18" x 29".Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Боја : Ламинат | Големина : 18" x 29".

Особините

Купувачите избираат и