• Ново
HEROCLIP Carabiner Клип и Кука (Среден) за Кампување, Ранец, и Гаража

HEROCLIP Carabiner Клип и Кука (Среден) за Кампување, Ранец, и Гаража

DEN 550.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

HEROCLIP е првиот светски 3-во-1 клип и да кука дека може да висат само за ништо, само за никаде!.ВИСАТ РАБОТИ СИГУРНО : Heroclip Медиум може да се одржи до 60 кг и гумени совет создава оптимална потпора, па вашиот работи останува безбеден.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Кука и клип гнездо заедно кога не е во употреба.ГОЛЕМИНА Медиум портата царинење 1.5", кука царинење 1.8", димензии кога се отвори 3" x 3.75".БЕЗБРОЈ КОРИСТИ : Откако ќе го имаат тоа, Вие ќе ги користите за СÈ.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Авион-одделение алуминиум мерење на 3" широк, 3 3/4 " висока (затворена), Тежина : 2 мл.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Не за качување или друга употреба, каде исклучувањето може да резултира со телесни повреди или оштетување на имот.

Особините

Купувачите избираат и