• Ново
Левиевите Мажите 502 Коси Жан

Левиевите Мажите 502 Коси Жан

DEN 661.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

92% Памук, 6% Полиестер, 2% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Седи под половината.Редовни преку седиште и бедрото.Малку заострените нога.Класичен коси за секој ден.Направени со екстра простор за удобност.Префинет, современа алтернатива за директно фармерки.Направени со + Топло Технологија : Изолирани влакна ткаени во секоја педа да ве загрее кога е ладно.

Особините

Купувачите избираат и