• Ново
Bekith 30 Pack 2 мл Пластични Празни Шишиња со Флип Капа, Јасно Патување Контејнерите Патуваат Големина Шишиња со 6pcs Funnels и 48pcs Labels - BPA-free

Bekith 30 Pack 2 мл Пластични Празни Шишиња со Флип Капа, Јасно Патување Контејнерите Патуваат Големина Шишиња

DEN 840.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : Пакетот вклучува 30 Пакет 2oz/60ml refillable празни пластични шишиња и 6pcs funnels 48pcs Етикети. 6pcs leakproof funnels може совршено да се избегне течни не води сметка.Лесно да се разликува секој спреј шишиња со 48pcs етикети.Се користи за чување на течности за патување или околу куќата.Удобен флип капа, го прави лесно да се издаваат.Јасно пластика шише покажува вистинската боја на содржината.Машина за миење садови безбедно врвот решетката и отпорност.

Особините

Купувачите избираат и