• Ново
Хром Pendant Светлина Тела, Модерен HAHZT Мини Pendant Осветлување на Кујнски Остров Оркестарот, Матирано Стакло Тела Таванот Светлина за Кујнски Остров Трпезариска Соба Дн

Хром Pendant Светлина Тела, Модерен HAHZT Мини Pendant Осветлување на Кујнски Остров Оркестарот, Матирано Стакло

DEN 1608.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за правење на вашиот простор удобни и релаксирачки, минимални линии и модерна тонови им даде светлина на раб дека никогаш не disappoints.При инсталирањето, може да се изберат различни продолжување прачки за да ја прилагодите виси висина според вашите барања.Со наклон таванот адаптер може да одговара на просторот на наклонети таванот дизајн.Совршен за правење на вашиот простор удобни и релаксирачки, минимални линии и модерна тонови им даде светлина на раб дека никогаш не disappoints.Нејзината едноставна и разбраното доволно да се вклопуваат со повеќе традиционалните стилови. 【Лесна Инсталација】:Тешко wired, светлата НЕ се plug-in дизајн.【Безвременски Дизајн】:Оваа мини pendant светлина тела е комбинација на хром-обложено род и бела матирано стакло абажур, со единствен и едноставен дизајн, креирање на гроздобер шарм сјај и додавање на класичен и безвременски се чувствуваат.5"во дијаметар, ве молиме проверете дали тоа ви одговара на вас делница кутија/таванот дупка пред ставање ред.На pendant светлина има 3 продолжување прачки вклучени( 2 род 12 инчи, 1 прачка 2.Крошна е 4.Оваа мини pendant светлина тела е комбинација на хром-обложено род и бела матирано стакло абажур, со единствен и едноставен дизајн, креирање на гроздобер шарм сјај и додавање на класичен и безвременски се чувствуваат.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Секој дел е внимателно дизајниран и произведен.

Особините

Купувачите избираат и

Cffdoi Современите Светлосни Тела Пристигнување Дијамант Ковано Железо Кафез Pendant Светилка Нордиските Ексклузивни

▲ЦЕЛОСНО DIMMABLE со компатибилен dimmer switch за да се создаде добра атмосфера ✸Селски гроздобериндустриски с

DEN 7087.68