• Ново
Гроздобер Канцелариски материјал од Хартија (Бела, 8.5 x 11 Во, 96 Листови)

Гроздобер Канцелариски материјал од Хартија (Бела, 8.5 x 11 Во, 96 Листови)

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гроздобер стационарни : Додадете празнична допир на вашата страна покани, картички, благодарам белешки, и да го спаси датуми.Printer-friendly : Компатибилен со инк-џет и ласерски принтери : едноставно се создаде вашиот дизајн, занает и печатење, совршен за свадби, годишнини, родендени, graduations или само со пишување писма.Лесно да се прилагодите : Секој лист на декоративна хартија има доста голем простор за да додадете личен текст, линии за потписи, лепило налепници, и персонализирани пораки.Димензии : Секој селски лист мерки 8.5 x 11 инчи.Она што се вклучени : Вклучува 96 листови на стариот изглед на пишување на магистерската.Овој антички стационарни е совршен за давање на вашата порака посебен допир.Идеален за партија покани, благодарам белешки, или да ја зачувате датуми.

Особините

Купувачите избираат и