• Ново
CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација, Распоред и Уредување на слики [PC Диск]

CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација,

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Академски Квалификации : акредитирани училишта, факултети, со полно или со скратено работно време на студентите, непрофитна добротворни и верски организации; не е за комерцијална употреба.Дали има вграден-во соработка алатки на располагање?Соработка функции се достапни исклучиво со Corel DRAW Graphics Suite претплата, лиценцирање со одржување, или дополнителен купување план за постојана дозвола клиенти.Некои од вклучен софтвер компоненти, онлајн карактеристики и содржина нема да бидат достапни offline.Ве молиме погледнете ја нашата претплата страница за повеќе опции.Голема датотека поддршка за популарни графика, издаваштво, како и формати, вклучувајќи ПИ, ПСД, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIF, HEIF и многу повеќе.Комплетен пакет на професионални графички апликации за векторска илустрација, изгледот, фото едитирање, и повеќе – специјално дизајниран за вашиот платформа на избор.Дизајн на комплексни дела на уметноста, додадете креативни ефекти, и го нокаутирам брошури, мулти-страница документи, и повеќе со проширена лента со алатки.Сепак, софтверот може да се користат само од страна на тебе, на 1 компјутерски уред во исто време.Избрани од страна на стручни лица преку различни тешки индустрии, вклучувајќи производство, инженеринг, знак одлуки, маркетинг, и повеќе, Corel DRAW Graphics Suite е доверлив алатка за дизајнери и бизниси низ целиот свет. *Претплата или Образование верзии не се вклучени Ексклузивни.

Особините

Купувачите избираат и