• Ново
Chia Рударство Случај - Тешки Црна xch Рударство Риг - 0.8 MM Висок Струење Челик Панел Chia Рударство Риг - 10 Заливи за 3,5 инчи Хард Дискови

Chia Рударство Случај - Тешки Црна xch Рударство Риг - 0.8 MM Висок Струење Челик Панел Chia Рударство Риг -

DEN 688.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Покрај тоа, постојат и две дополнителни позиции за 2,5-инчен SSD.Постојат вкупно 10 фиока тип HDD поставеност на носителите на која може да го поддржи до 10 парчиња на 3,5-инчен хард дискови. Големина : 445 mm x 210mm x 495mm Тежина : 8kg Пакет се Вклучени : 1 * Chia Рударство Случај (САМО РАМКА) 1 * 12cm Компјутерски Вентилатор ( инсталиран на задниот панел ) 5 * IDE Molex на Двоен SATA Адаптер Кабли 10 * SATA Кабли *НАПОМЕНА* : Овој производ НЕ содржи ПРОЦЕСОР, графичкиот процесор, ПСУ, матичната Плоча, Овни, HDD итн.Карактеристики : Поддршка еден 260mm графичкиот процесор.0 порти Генералот и два пред USB 2.Голем Простор за Хард Дискови - Ова chia рударство случај го прошири просторот за HDD.Тоа е нормално дека сина лента на сандак е уништена и не е недопрена, како што видовме, отвори полето за да го додадете компјутерски вентилатор и кабли.Тие се завртка слободни и инсталација слободни.На сандак е resealed по инспекција.Оваа трајни Chia Рударство Случај е направен од висок квалитет на челик материјал и е тестирана во вистински 24/7 рударски животната средина.Поддршка ATX, Мини-ITX и Микро ATX матични Плочи.Можете да ги користите за 24/7 рударски активности, без грижи.Поддршка до 10 парчиња на 3,5-инчен HDD и 2 парчиња од 2,5-инчен SSD; Поддршка на два пред USB 3.Поддршка на Различни Хардвер - Во прилог на голем простор за хард дискови, овој здрав chia рударство случај, исто така, го поддржува една 260mm графичкиот процесор, ATX, Мини-ITX или Микро ATX матични плочи, и шест 12cm компјутер фанови.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76