• Ново
Власта Да Престане S2768 Прав Обложени Пред Перформанси Кочница Caliper Пар

Власта Да Престане S2768 Прав Обложени Пред Перформанси Кочница Caliper Пар

DEN 5956.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите нови премиум чизми и фоките се користи, заедно со високи-температура на силиконски лубрикант на caliper игли за долг живот.Премиум abutment клипови се вклучени каде што е применливо.Лесно да се чисти боени помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и се протега на животот на дебеломер.Сите нови премиум чизми и фоките се користи, заедно со високи-температура на силиконски лубрикант на caliper игли за долг живот.Висока температура EPDM гума за подолг живот.Моќ Запре Извршувањето Кочница Дебеломер се направени специјално со ентузијаст во умот.На Дебеломер и Заграда се повторно произведени во нашата Чикаго, ИЛ, САД објект и да се третираат со висока температура црвениот прав-слој.

Особините

Купувачите избираат и