• Ново
Sasquatch Сенф, Сенф Житарките Оригинални Зачинета Со Задебелени Букви, 8 Унца

Sasquatch Сенф, Сенф Житарките Оригинални Зачинета Со Задебелени Букви, 8 Унца

DEN 166.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sasquatch Сенф е стара школа германски стил Сенф со солиден Пацифичкиот Северозапад пресврт.Направени во мали серии во backwoods на Scappoose Орегон, Sasquatch Сенф е уметничките сенф направи само со највисок квалитет на природни состојки и зачини.Оригиналниот Wholegrain Сенф во 8 унца стаклена тегла.Сите Природни Состојки се Вегетаријанци, Слободни Масти, Шеќер Слободни и Глутен Слободни.Висок Квалитет, Уметничките,Мала Серија Сенф.Sasquatch Сенф е повеќе од само еден condiment.Се разбира, тоа е совршен за Колбаси, Сендвичи и таму си правевме плескавици.Но, тоа е храбар, сложени вкус може да дополнителна zing да сосови, преливи за салата и marinades.Оброци.

Особините

Купувачите избираат и