• Ново
3 Пакет - Светот & САД Мапата на Табелата [Пурпурна] + Мускулен Систем Анатомија Постер (ЛАМИНАТ, 18 x 29)

3 Пакет - Светот & САД Мапата на Табелата [Пурпурна] + Мускулен Систем Анатомија Постер (ЛАМИНАТ, 18 x 29)

DEN 94.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 3 Постери Направени во САД.Мапата постери се 18" x 29" во големина.Анатомија постер е 18" x 27" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Боја : ЛАМИНАТ | Големина : 18" x 29".

Особините

Купувачите избираат и