• Ново
Гроздобер Стационарни Хартија И Пликови, Стационарни Поставите Пишување на Канцелариски материјал од Хартија Писмо Поставите Гроздобер Хартија и Коверти - 24 Лист?

Гроздобер Стационарни Хартија И Пликови, Стационарни Поставите Пишување на Канцелариски материјал од Хартија

DEN 286.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Течно писмена форма, погодна за лични писма, покана, старомодна свадба или годишнина, погоден за лични подароци.Боја : на Возраст од Хартија Изгледаат Vintage Vintage Стационарни Хартија И Пликови, Стационарни Поставите Пишување на Канцелариски материјал од Хартија Писмо Поставите Гроздобер Хартија и Коверти★ Спецификација за Производ : - Плик Материјал : Kraft Хартија Плик со Големина : 4., но, исто така, за calligraphy и графити во секојдневниот живот.4 cm), плик - 4.

Особините

Купувачите избираат и