• Ново
GlocalMe Мини Турбо 4G LTE Мобилни Жариште, Без SIM Картичка е Потребно, Преносни Жариште WiFi го Отклучите Уредот за Дома или Патување во 140+ Земји,Паметни Локалната Мрежа Авт

GlocalMe Мини Турбо 4G LTE Мобилни Жариште, Без SIM Картичка е Потребно, Преносни Жариште WiFi го Отклучите

DEN 4079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Северна Америка : Сад, Канада, Мексико, Коста Рика, Доминиканска Република, Ел Салвадор, Guadeloupe, Гватемала, Никарагва, Панама, Порторико.Јужна Америка : Антигва s треба : : музика, филм, Tik Tok, Youtube, Facebook, итн.Нема повеќе мрежа метеж од страна на динамички мрежа префрлување.Ултра тенок дизајн, џеб големина, добар помошник на движење.Преземете Glocal Me Стан лесно да управуваат со вашиот уред и купување на податоци планови по ниска цена. ????【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ, ЗАГАРАНТИРАНА ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】3,000 m Ah долго-траен батеријата за поддршка до 10 часа на употреба.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД ДЕКА ДРЖАВИТЕ НЕ СЕ СПОМЕНАТИ ПОГОРЕ НЕ СЕ ПОДДРЖАНИ ПРИВРЕМЕНО.Патент Облак SIM технологија за паметен избор на мрежа со подобар сигнал.Изберете ефикасна податоци планови од нашите Glocal Me Стан во секое време.Кога треба, само нас контакт.Изберете го вашиот план на побарувачката, да се откажете во секое време. 3,000 m Ah батерија до 10 часа континуирано поврзување и користење.За 8 GB податоци, ве молиме контактирајте со нас преку вашата нарачка ID за да ги откупи тоа преку обезбедување на IMEI 2 број, кој се наоѓа на задната страна дното на уредот.Локалните и меѓународните покриеност во над 140 Земји.Стабилна и безбедна 4 G LTE за интернет конекција, автоматски оневозможување на големи количества на податоци за потрошувачка, совршен преносни интернет Wi Fi мобилни жариште уред за патување, бизнис, кампување, далечински турнеја, и повеќе.Glocal Me поддржува 30 дена гаранција за враќање на парите и 1 година гаранција, ако имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме во вашата услуга во рок од 24 часа.Брзи и стабилни 4 G интернет за дома, отворено и на глобално ниво во повеќе од 140 земји. ????【Како USER-FRIENDLY СТАН СО ПОВЕЌЕ ФЛЕКСИБИЛНИ ПОДАТОЦИ ПЛАНОВИ】2.Исто така можете слободно да изберете активирање време според вашите сопствени планови за патување.4" екран на допир, лесно за ракување.Нема договор, ниту роаминг трошоци.

Особините

Купувачите избираат и