• Ново
Colourlock Велур & Nubuck Гумичка да ги Отстраните Дамките од Велур, Nubuck, Други Видови на Кожна Облека и Чевли

Colourlock Велур & Nubuck Гумичка да ги Отстраните Дамките од Велур, Nubuck, Други Видови на Кожна Облека и

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведени во Германија.Корисна алатка за чистење и нега од велур и nubuck облека, облека, мебел или автомобил места.Исто така, може да се користи за велур и nubuck чевли и чизми.Лесен за употреба и трае долго.

Особините

Купувачите избираат и