• Ново
iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

DEN 198.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% Најлон+10% Spandex. 【Пакет Вклучуваат】 : 3 Пар Транспарентен Рамо, Рака+3 Pcs Јасно Назад Ремени,Нашата Транспарентна Градник Ремени е 10мм во ширина и Јасно Назад Ремени има 3 различни должина S : 20cm/M : 25cm/L : 30cm. 【Здрав & Трајни】 : Овие Јасни Градник Ремени се направени од високо-квалитетна ABS силиконски материјал, кој е мека, еластична, тешки и трајни, не е лесно да слајд.И рамката куките се направени од не ' рѓосувачки челик, да им помогне на градник ремени може да го поддржи притисок на поголем биста без да се прекрши. 【Удобно】 : Нашата Јасни Ремени Нема да Копа во Рамената нудат Удобно Водат Точка и се Потребни за Поддршка.Ремени се доволно долго, куките се погодни за огромното мнозинство на градници на пазарот, па тоа е многу лесно да додадете или отстраните градници. 【Прилагодливи & Невидливи】 : ремени се доволно долго и лесно може да се прилагоди, совршено се вклопува во претходно биле вклучени на градник.Убава комбинација вашата природна боја на кожата,направи да изгледа беспрекорно!. 【Повод】 : Овие транспарентни градник ремени погоден за сите градници со монтажни градник ремени .Кога треба да се носат градник, но не сакате вашиот ремени да се покаже прилика.прикажување на природна и убава кожа, што ќе изгледа беспрекорно.Добро за секојдневна употреба.Овие ремени се најдобар избор.

Особините

Купувачите избираат и

WWL Сензорни Замав Затворен Внатрешен Терапија на Сензорна Замав Деца Монтажа Хардвер Прилагодливи Hammock Расположението

Пакет Листата : Поврзување јаже*1 Extension појас*1 No.【ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО】релаксирачки место за вашето дете да

DEN 1322.40

WWL Сензорни замав затворен Внатрешен Терапија Замав За Деца Со Монтажа Хардвер Прилагодливи Hammock Lycra Расположението

【СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Нашата внатрешна замав парчиња се цврсти и издржливи и можат безбедно да се при

DEN 2332.80