• Ново
Heddon Супер Spook Topwater Риболов Мамка за Saltwater и Слатководни

Heddon Супер Spook Topwater Риболов Мамка за Saltwater и Слатководни

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КУКА ДИЗАЈН : 2 супер-остри куки, особено важно за scholing striper и други тешко полнење видови; Риба не едноставно да се погоди Супер Spook.Тие го нападне.VERSITILE НАМАМАТ : Супер-stout хардвер систем, од линија врски со куки, сите се наменети да се застане на повеќето незаситна видови.СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Карактеристики тешки изградба и добар изглед за експлозивни резултати.ЕФЕКТИВНАТА ГОЛЕМИНА И БОИ : 3 1/2 инчи должина; 1/2 оз тежина за topwater риболов.РИБОЛОВ ТЕХНИКА : "Прошетка на Кучето" фрлија и превземете со непостојана акција симулирање на повредените baitfish.На Heddon Супер Spook Jr. карактеристики на тешки изградба и добар изглед на полна големина Супер Spook во помали, но се уште експлозивни, риба-фаќање на дизајн.Солиден линија врски и куките се обезбеди Супер Spook Jr. ќе се одржи до опортунистички трошоци од школувањето риба.Реални бои обезбеди соодветна погледне за било topwater риболов ситуација.

Особините

Купувачите избираат и