• Ново
Hosa HRX-020 REAN РКА да XLR3M Про Неурамнотежени Interconnect Кабел, 20 метри

Hosa HRX-020 REAN РКА да XLR3M Про Неурамнотежени Interconnect Кабел, 20 метри

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сребро-обложено REAN конектори за супериорен во однос сигнал на пренос. 24 AWG Кислород-Бесплатни Бакар (OFC) диригент за зголемена сигнал јасност. 90% OFC спирала штит за повисока јачина на бучава сооднос.Конектори : REAN РКА да XLR3 M.Диригент : 24 AWG OFC.Големина : 20 Нозете Овој кабел е дизајниран за да се поврзете опрема со фоно излези да менувач со XLR влезови.За најдобри резултати, натпревар од висока излезна отпорност на ниски текст отпорност.Како еден од водечките добавувачи на аналогни и дигитални конективност решенија за музички инструмент, емитува, театар, и професионална аудио/видео индустрии, Hosa производи се произведени да ги исполнуваат или надминуваат барањата на денешниот професионални.

Особините

Купувачите избираат и