• Ново
TOMAT Mavic Воздух 2S Свитлива Опрема за Слетување Нозе,Зголемената Продолжен за Полнење за DJI Воздух 2S/Mavic Воздух 2 Додатоци

TOMAT Mavic Воздух 2S Свитлива Опрема за Слетување Нозе,Зголемената Продолжен за Полнење за DJI Воздух 2S/Mavic

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Применливост】Наменета за DJI Mavic Воздух 2, многу погодна за беспилотни летала, нема да падне, не ќе влијаат на летот и фотографија. 【Се зголеми висина】опрема За слетување ефективно ја зголемува растојанието помеѓу Mavic Воздух 2 летало и земјата со 20mm за да се спречи оштетување на gimbal камерата кога Mavic Воздух 2 соблекува или слета. 【Преносни и светлина】Количка за дизајн, компактен и лесен за носење.Тежината на опрема за слетување е само 28.6 g, и лесен дизајн ќе не донесе премногу оптоварување на вашиот Mavic Воздух 2. 【Висок квалитет на дизајн】Тоа е направен од целосна мувла и висока јачина на ABS шприц, кој е силен и издржлив.Посебни брзо ослободување дизајн, лесно да го инсталирате или расклопување. 【пакетот вклучува】1*Mavic Воздух 2 опрема за слетување (не вклучувајќи Mavic Воздух 2 летало).

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76