• Ново
Читање Очила 5-Pack Пролет Шарки за Жените и Мажите Читатели Вклучува 3 Црна 2 Желка

Читање Очила 5-Pack Пролет Шарки за Жените и Мажите Читатели Вклучува 3 Црна 2 Желка

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 пакет на 1 ниска цена пролет зглоб читање очила.МОДЕН ДИЗАЈН : Читање очила за мажите и жените најмногу се на возраст.Исто така одлична за дом, канцеларија, или ноќни употреба.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба, и во вашите омилени читање места.УДОБНО ДА се НОСАТ : Лесни рамки и пластични леќи со флексибилни пролет зглоб храмови се обезбеди удобно се вклопуваат, без непријатно pinching,јасна визија,тие навистина работат добро кога не можете да ги прочитате овие казна за печатење на весници и сл.Секој пар на читателите очила се внимателно избрани за да се обезбеди квалитет.Погодни за поставување ви овозможува да ги чувате еден пар на очила за читање во различни места, така што секогаш имаат еден пар корисна.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Ако имате било какви прашања во врска со очила,ве молиме контактирајте со нас прв пат.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и